Blog

Poradnu Hlubinné harmonizace najdete na Facebooku

Další vzdělávací články k metodě Hlubinné harmonizace najdete na Facebooku v Poradně.


Poradna Hlubinné harmonizace 

na Facebooku 
je osobním blogem Hany Antonínové 

Rozhodla jsem se založit tuto komunikativní stránku, protože mne v poslední době kontaktují různí lidé s prosbami o radu nebo s inspirativními dotazy.
Protože jsem už ukončila několikaletou terapeutickou dráhu a v tomto směru se věnuji výhradně výuce metodiky Hlubinné harmonizace na odborných školeních a jiných specializovaných akcích, našla jsem tento způsob poradenství a možnost pomoct fundovanými a konkrétními radami zde.

PRIMÁRNÍM ÚČELEM PORADNY JE POSKYTOVAT RADY V OBLASTI VZTAHŮ.

TENTO BLOG JE HLAVNĚ PRO LIDI, KTEŘÍ:

  • se cítí být duchovně probuzení, začínají jim chodit informace a neví, co s tím,
  • ocitli se v nějaké těžké a "lidskými" prostředky neřešitelné situaci,
  • mají potřebu začít se sebou něco dělat a neví jak na to, z kterého konce apod.,
  • také pro zájemce o bližší poznání metody Hlubinné harmonizace
  • nebo pro ty, kteří již provozují harmonizační praxi a potřebují rozšířit obzory.

DOTAZY SE ZASÍLAJÍ PŘES STRÁNKY PORADNY NA FACEBOOKU.

PO ZASLÁNÍ DOTAZU BUĎTE, PROSÍM, TRPĚLIVÍ, OTÁZKY ZRAJÍ A POTŘEBUJÍ DEN NEBO PÁR DNÍ NA HOTOVOU VERZI, ABY BYLA ODPOVĚĎ PLNOHODNOTNÁ.

Všechny rady mi přináší Univerzální vědomí, které přesně ví, kdy bude odpověď "na míru" pro vás kompletní. Každá rada obsahuje krátkou analýzu Vaší situace a doporučené konkrétní kroky, které mají přesah do delších časových období.

Velmi často se jedná o návrh hlubinně-harmonizační práce k řešení dlouhodobých problémů, potíží fyzického těla apod., jedná se o doporučení konkrétní metody nebo nasměrování ke konkrétnímu harmonizérovi (harmonizérce), který (á) Vám může pomoci a pracuje metodami Hlubinné harmonizace.

Mé osobní doporučení je: když si vyžádáte Univerzální radu, řiďte se, prosím, tím, co Vám bude od Univerzálního vědomí doporučeno. Je to vždy nejkratší možná cesta k cíli a zároveň s nejmenšími následky pro okolí.

Kromě poradenství a návodů k práci na sobě najdete v tomto blogu i různé články, postřehy, citace odborných publikací a představuji zde i naše produkty pro hlubinně-harmonizační účely.

Důležitou součástí blogu mají být zveřejnění mých "zápisků" informací Univerzální pravdy, které jsem průběžně zaznamenávala channelingem jak v bouřlivých změnových dobách kvantového skoku naší planety, tak mi průběžně přicházejí i nyní - přesně podle potřeb Univerzálního plánu. Tyto záznamy jsou zároveň podkladem pro hlavní témata mé trilogie Zákon lásky a pomohou vám pochopit fungování světů, působení duchovních sil, existenci člověka v kontextu Univerzálních vztahů atd.

Mgr. Hana Antonínová


Každá emoce je obecně energie expanzivního - pohyblivého charakteru. Ve svých vizích jsem viděla vysokovibrační emoce jako prostorové, velmi pohyblivé víceúrovňové elipsoidy. Protože byly prostorové (3D), obsahovaly náboj univerzální lásky (pozn.: nízkovibrační emoce - tedy emoce,které ztratily spojení s láskou, jsou schopné dosáhnout pouze rozměru...

Potřebujete na to mít vědomou vůli to uskutečnit. Dále je důležitá upřímnost, že to myslíte ze srdce a v lásce.I ti z Vás, pro které je toto něco nového a teprve se to učí, to zvládnou. Jsme bytosti se silným tvořivým potenciálem, proto se nebojte tento potenciál používat. Když je využíván například v odpuštění, dokážete takové věci, o kterých jste...

Umění je projev duše, její tvořivosti. Přes uměleckou tvorbu se projevuje to, co si neseme jako kódy duše od Boha. Člověk musí mít neustále na paměti, že je komunikační víceúrovňová bytost a že jednotlivé komunikační úrovně jako je nadvědomí, nevědomí, podvědomí, vědomí a spirituální vědomí mají samostatné role v rámci umění a zároveň jednu...