Novinky

Nové produkty pro Hlubinnou harmonizaci

Výklady karet on-line

Prestige Ladies Club nabízí výklady Vodnářskymi afirmačnimi kartami. Zkušená terapeutka Vám pomůže s řešením Vaší situace. CENA ZA JEDEN VÝKLAD JE 299 KČ (jedna otázka). Dotazy můžete zadat přes 
EMAIL: prestigeclub.terapeutka@gmail.com 

Album 2CD Šeptej...

Vyšlo 18.4.2022.
V prodeji na E-shopu: www.eshop-hanyart.eu


Junior klub - Prestige Ladies Club

Vážené příznivkyně klubu, dovoluji si Vám postupně představit činnost klubu v oblasti harmonizačně-terapeutické. Zkušená klubová terapeutka Vám může poradit nejen díky výkladům Vodnářskými afirmačními kartami, ale také uvolnit hluboké zátěžové vazby a odblokovat emocionální bloky. 

Tyto vědomé bloky je možno odblokovat jak u dospělých, tak i u dětí - přes spojení
s matkou. Tato sezení probíhají osobně v prostorách klubu.
Výklad karet je možné si zadat i on-line.

UVOLNĚNÍ ZÁTĚŽOVÝCH VAZEB A ODBLOKOVÁNÍ EMOCIONÁLNÍCH BLOKŮ MYSLI: Hlubinná harmonizace zvukem a barvou na léčebných sezeních:

1) Jsou odblokovávány konkrétní zážitky, dochází k uvolnění zátěžových (i karmických) vazeb zvukem.

2) Uvolňují se celé vědomé emocionální bloky, nastává transformace Emocionálního těla na vyšší vibrační úroveň = dochází k ozdravení.

3) Na odblokování emocionálních zátěžových bloků je možno pracovat i u dětí, čímž se zároveň očišťují vazby dítěte s matkou. Velmi často může po odblokování dojít i k vyléčení dlouhodobých potíží, a to v důsledku uvolnění velkého množství zátěžových emocí, které při větší kumulaci způsobují fyzické bolesti. Jedná se o obtíže pohybového aparátu, nervového systému a řady kardiovaskulárních chorob.

H. Antoninova, metodička

https://www.prestige-ladies-club.com/konzultace/

FB  https://www.facebook.com/klub.pro.slecny


NOVINKA:

LÉČIVÉ ANDĚLSKÉ KARTY JIŽ V PRODEJI.

Zaváděcí cena je 1250,- Kč. Texty ke kartám najdete on-line.

Informace o kartách: https://www.vodnarskekarty.cz/andelske-karty/Vodnářské afirmační karty

Výkladové karty, přes které umí potraviny léčit. 

Jak potraviny přes karty léčí: www.vodnarskekarty.cz

Těmito kartami je možné léčit sami sebe, a také zcela přirozeným způsobem - např. u společného stolování, léčit i své partnery, děti a celou rodinu. Jde jen o to osvojit si princip práce s těmito výjimečnými kartami, naučit se v nich orientovat a naslouchat tomu, co vám radí.

Tyto karty jsou víceúrovňové. Dají se v nich objevit mnohá tajemství, která vám doposud byla skryta. Proto mají mnoho variant výkladů, od snadnějších přes ty hlubší, až po ty úplně hlubinné analýzy situací, u kterých vám zůstává "rozum stát". Pokud se na to cítíte, pracujte zároveň s kartami, hudbou, případně obrazy /podle polohových plánů/ a obsáhlejší analýzy provádějte podle skript Hlubinné harmonizace. Tato metoda je geniální, není se čeho bát!!!

 
Najdete v E-shopu firmy HANYART.EU s.r.o.

www.eshop-hanyart.eu