Zvukové ukázky CD

Základní sada hudby pro Hlubinnou harmonizaci

Všechna zde uvedená CD je možné zakoupit v E-shopu:

www.eshop-hanyart.euCd Confessio amorisHany Antoninova, CONFESSIO AMORIS, Harmonizační cd, 2018.
Křišťálové mísy, monochordy, citera, kantela, zpěv. 
Na obalu cd je léčivý obraz ODPUŠTĚNÍ DUŠE (autorka Hany Antoninova).

Moderní "mše", jemná minimalistická hudba s náznakem Liturgického textu. Alegorie vzniku Stvoření, prazáklad elementů, prapodstata bytí. Ženská síla v prosbě a pokoře, v odpuštění.
Hlubinná harmonizace základních elementů v těle a primárního vztahu sám k sobě.Cd Time for love - Intuitive concert


Time for love - Intuitive concert. Hudba, klavír, zpěv, doplňkové harmonizační nástroje, ilustrace (Milenci v ohni) - Hany Antoninova. HANYART.EU 2017. Toto CD je prodejné samostatně nebo v setu léčivé hudby s CD TIME FOR LOVE (singl).

Hlubinná harmonizace mezilidských vztahů. Hudba očišťuje všechny komunikační úrovně člověka, sjednocuje je a dokonale harmonizuje. Propojuje tak úroveň vědomou, podvědomou, nevědomou a nadvědomou do absolutní jednoty.

Na CD Time for love - Intuitive Concert jsou dvě vývojové fáze jednoho obrazu (Milenci v ohni). Tyto fáze znázorňují zrání jakéhokoli vztahu, od počátečních náznaků komunikace až po hluboký cit.


Cd TIME FOR LOVE (singl)


TIME FOR LOVE (cd singl). Hudba, klavír, zpěv, doplňkové harmonizační nástroje, ilustrace (Galaktický polibek) - Hany Antoninova. HANYART.EU 2017. Toto CD je samostatně neprodejné. Je možné ho zakoupit v setu léčivé hudby s cd Time for love - Intuitive Concert.

Speciální nahrávka směřující člověka k absolutnímu odpuštění sobě i druhým.

Na tomto CD je ilustrace z obrazu Galaktický polibek. Jedná se o hlubinné léčení barvou a zvukem zároveň. Tato hudba otevírá srdce a hojí rány díky propojení účinků barevných a hudebních vibrací. 


Cd  Žena a její vesmír


Hana Antonínová, ŽENA A JEJÍ VESMÍR, Meditační cd. 2016.
Kosmický zvuk Křišťálových mís, kantela, kigonki, zpěv, ilustrace (Žena). Nová hudba k nové meditaci, která přináší transformaci "vnitřní ženy".

Jednotlivé skladby nazvané podle planet Sluneční soustavy jsou zároveň ukázkou Křišťálových planetární setů Hlubinné harmonizace.

Hlubinná harmonizace pro povzbuzení tvořivosti, intuice, spirituálního vnímání a terciálního vztahu sám k sobě se zvláštním zaměřením na vztah rodiče/děti.

SPECIÁLNÍ LÉČIVÉ ÚČINKY TÉTO HUDBY:

Cd Žena a její vesmír je výborným očistným prostředkem pro těhotné ženy. Hudba odplavuje zátěžové emoce z aurického obalu ženy, které jsou zde přítomny díky duši dítěte.

Duše dítěte se nachází v matčině obalu už několik měsíců před početím.

Tyto kosmické zvuky Křišťálových mís připomínají sféry při průchodu duše dítěte až k matce. Jsou proto přirozené lidské duši, která se při poslechu těchto zvuků uklidňuje a zároveň propouští strachy, úzkosti a stabilizuje tak svůj emocionální balanc.


Cd Saecula saeculorum


Tomáš Pokorný a Hana Antonínová, SAECULA SAECULORUM, Harmonizační cd 2016.
Živá nahrávka harmonizačního koncertu. Hudební dialog muže a ženy. Křišťálové mísy, harmonizační strunné nástroje, zpěv (latinské texty), ilustrace obalu (Paměť lásky). 

Muž jako stacionární, ochranný a ukotvující prvek ve své velké mužské síle a potenciálu.
Žena jako milosrdný, prosebný prvek, ve své velké milující, odpouštějící a spojující ženské síle.
Hlubinná harmonizace jing a jang potenciálu a sekundárního vztahu sám k sobě (partnerství).


Cd Svět se točí...

Hudební vyznání lásky. Hany Antoninova. 

Ve třech částech: 2019 CD Všechno mé je láska, 2020 CD Svět se točí..., 2020 CD Požehnaný svatý čas.

Celý projekt vznikal několik let, základním inspirativním prvkem jsou motivy milostných básní baltických básnířek. Tato speciální nahrávka je syntézou Hlubinné harmonizace slovem, hudbou a barvou. Je příběhem odvahy duše a velkého probuzení srdcí. 

K obrazům z tohoto projektu se dozvíte více na stránkách Rajské galerie. 

Léčivá hudba  z hudebně-obrazových projektů


Cd  Christmas Bells

Bonusové album. Nádherná hudební zimní pohádka s velkým příběhem lásky. 


Cd Šeptej...

Nové hudební album "Šeptej..." z tvůrčí dílny Hany Antonínové, zakladatelky metody Hlubinné harmonizace zvukem a barvou, je naprosto výjimečné. Svým rozsahem ( 2 cd: meditační a harmonizační část), hudebními motivy s nádechem Orientu (a jiných kultur) a terapeutickým zaměřením na Hlubinnou harmonizaci "Vnitřního muže" je mezníkem a zároveň klenotem v autorčině tvorbě.