Zvukové ukázky CD

Základní sada hudby pro Hlubinnou harmonizaci, ukázky hudby z hudebně-obrazových projektů a další léčivá hudba


Všechna zde uvedená CD je možné zakoupit v E-shopu:

www.eshop-hanyart.eu


Meditačně-relaxační hudba


CD Křišťálové zpívající mísy - mísy bájné Atlantidy


Unikátní hudební průvodce meditací podle metodiky Hlubinné harmonizace.Velmi programně laděné cd. Hudba evokující podmořský svět vyvádí z bludišť a temnoty mysli. Jedná se o přesně dramaturgicky řízené vedení meditace, která v pojetí celé koncepce tohoto hudebního projektu má tři fáze - vede od největších hloubek až k okraji osobního myšlenkového pole - k projasnění myšlenek. CD vyšlo 2024. 

Hlubinná relaxace pod vedením hudebního meditačního průvodceHANY ANTONINOVA - LIVE CONCERT

Záznam adventního harmonizačního koncertu umělkyně. Vyšlo v listopadu 2023.

Koncert je zaměřen na hlubinnou harmonizaci mezilidských vztahů a uvolnění zátěžových mezirodových vazeb, čímž významně prospívá zdraví.

Dramaturgie koncertu je sestavena tak, že tato hudba léčí i komunikační dráhy v mentální paměti člověka. 


Léčivá hudba  z hudebně-obrazových projektů


Album Šeptej...

ŠEPTEJ...

Hany Antoninova

2 CD komplet audio

Hlubinná harmonizace® v praxi:

Hudba s recitací a zpěvem vyjadřuje milostné splynutí uprostřed magické noci. Ctnosti jsou vodítkem vztahovým a Orient zajišťuje ochranu prostoru.

Hlubinná harmonizace partnerského vztahu na základě transformace "Vnitřního muže". Probuzení komunikace, smyslového vnímání, racionality, vyjadřování emocí. Cd je vytvořeno exkluzivně pro hudebně-obrazový projekt Rajské galerie s.r.o.


Hudební album "Šeptej..." z tvůrčí dílny Hany Antonínové, zakladatelky metody Hlubinné harmonizace zvukem a barvou, je naprosto výjimečné. Svým rozsahem ( 2 cd: meditační a harmonizační část), hudebními motivy s nádechem Orientu (a jiných kultur) a terapeutickým zaměřením na hlubinnou harmonizaci "Vnitřního muže" je mezníkem a zároveň klenotem v autorčině tvorbě. Toto DvojCD vyšlo v roce 2022.Cd Svět se točí...


Hudební vyznání lásky. Hany Antoninova. 

Celý hudebně-obrazový projekt má tři části: 

2019 CD Všechno mé je láska, 2020 CD Svět se točí..., 2021 CD Christmas Bells. 

Celý projekt vznikal několik let, základním inspirativním prvkem jsou motivy milostných básní baltických básnířek. Tato speciální nahrávka je syntézou Hlubinné harmonizace slovem, hudbou a barvou. Je příběhem odvahy duše a velkého probuzení srdcí. Cd  Christmas Bells

Bonusové album. Nádherná hudební zimní pohádka s velkým příběhem lásky. Základní sada hudby pro HLubinnou harmonizaci:

CD Saecula Saeculorum

CD Žena a její vesmír

CD Time for love - Intuitive concert + CDsingl TIME FOR LOVE - THEME

CD Confessio Amoris

CD Svět se točí... (z hudebně-obrazových projektů)


Cena sady včetně jednoho bonusového cd je 2000 Kč. Objednávky v E-shopu.


Cd Confessio amorisHany Antoninova, CONFESSIO AMORIS, Harmonizační cd, 2018.
Křišťálové mísy, monochordy, citera, kantela, zpěv. 
Na obalu cd je léčivý obraz ODPUŠTĚNÍ DUŠE (autorka Hany Antoninova).

Moderní "mše", jemná minimalistická hudba s náznakem Liturgického textu. Alegorie vzniku Stvoření, prazáklad elementů, prapodstata bytí. Ženská síla v prosbě a pokoře, v odpuštění.
Hlubinná harmonizace základních elementů v těle a primárního vztahu sám k sobě.Cd Time for love - Intuitive concert


Time for love - Intuitive concert. Hudba, klavír, zpěv, doplňkové harmonizační nástroje, ilustrace (Milenci v ohni) - Hany Antoninova. HANYART.EU 2017. Toto CD je prodejné samostatně nebo v setu léčivé hudby s CD TIME FOR LOVE (singl).

Hlubinná harmonizace mezilidských vztahů. Hudba očišťuje všechny komunikační úrovně člověka, sjednocuje je a dokonale harmonizuje. Propojuje tak úroveň vědomou, podvědomou, nevědomou a nadvědomou do absolutní jednoty.

Na CD Time for love - Intuitive Concert jsou dvě vývojové fáze jednoho obrazu (Milenci v ohni). Tyto fáze znázorňují zrání jakéhokoli vztahu, od počátečních náznaků komunikace až po hluboký cit.


Cd TIME FOR LOVE (singl)


TIME FOR LOVE (cd singl). Hudba, klavír, zpěv, doplňkové harmonizační nástroje, ilustrace (Galaktický polibek) - Hany Antoninova. HANYART.EU 2017. Toto CD je samostatně neprodejné. Je možné ho zakoupit v setu léčivé hudby s cd Time for love - Intuitive Concert.

Speciální nahrávka směřující člověka k absolutnímu odpuštění sobě i druhým.

Na tomto CD je ilustrace z obrazu Galaktický polibek. Jedná se o hlubinné léčení barvou a zvukem zároveň. Tato hudba otevírá srdce a hojí rány díky propojení účinků barevných a hudebních vibrací. 


Cd  Žena a její vesmír


Hana Antonínová, ŽENA A JEJÍ VESMÍR, Meditační cd. 2016.
Kosmický zvuk Křišťálových mís, kantela, kigonki, zpěv, ilustrace (Žena). Nová hudba k nové meditaci, která přináší transformaci "vnitřní ženy".

Jednotlivé skladby nazvané podle planet Sluneční soustavy jsou zároveň ukázkou Křišťálových planetární setů Hlubinné harmonizace.

Hlubinná harmonizace pro povzbuzení tvořivosti, intuice, spirituálního vnímání a terciálního vztahu sám k sobě se zvláštním zaměřením na vztah rodiče/děti.

SPECIÁLNÍ LÉČIVÉ ÚČINKY TÉTO HUDBY:

Cd Žena a její vesmír je výborným očistným prostředkem pro těhotné ženy. Hudba odplavuje zátěžové emoce z aurického obalu ženy, které jsou zde přítomny díky duši dítěte.

Duše dítěte se nachází v matčině obalu už několik měsíců před početím.

Tyto kosmické zvuky Křišťálových mís připomínají sféry při průchodu duše dítěte až k matce. Jsou proto přirozené lidské duši, která se při poslechu těchto zvuků uklidňuje a zároveň propouští strachy, úzkosti a stabilizuje tak svůj emocionální balanc.


Cd Saecula saeculorum


Tomáš Pokorný a Hana Antonínová, SAECULA SAECULORUM, Harmonizační cd 2016.
Živá nahrávka harmonizačního koncertu. Hudební dialog muže a ženy. Křišťálové mísy, harmonizační strunné nástroje, zpěv (latinské texty), ilustrace obalu (Paměť lásky). 

Muž jako stacionární, ochranný a ukotvující prvek ve své velké mužské síle a potenciálu.
Žena jako milosrdný, prosebný prvek, ve své velké milující, odpouštějící a spojující ženské síle.
Hlubinná harmonizace jing a jang potenciálu a sekundárního vztahu sám k sobě (partnerství).