Zvuková lehátka

Zvukové relaxační lehátko - nábytek do každého interiéru

Zvukové lehátko je speciální relaxačně-harmonizační nástroj s využitím reprodukované hudby.
Kombinuje 3 efektivní relaxační techniky:


FYZICKÝ ODPOČINEK
Ergonomická poloha vleže umožňuje uvolnit zádové svaly a klouby.

Díky speciálně tvarované ploše lehátka do typu "houpačky" je dosaženo naprosto komfortní relaxační polohy.


PSYCHICKÉ ZOTAVENÍ
Speciálně vyvinuté hudební programy usnadňují zahájení regenerační fáze.

Zvukové lehátko je vybaveno regulací hlasitosti nebo intenzity reprodukované hudby, hudbu je možné poslouchat přes sluchátka nebo bez sluchátek - interpretovanou přímo do prostoru. Doporučuje se vnímat terapeutické účinky po uplynutí 10, 15 nebo 20 minut a dobu intenzivního poslechu podle toho upravit.


EMOCIONÁLNÍ OBNOVA
Vlastní vnímání zvukových vibrací a senzorová technologie jsou zvětšeny rezonujícími plochami lůžka.

Tato speciální technická vybavenost lůžka umožňuje dokonalé prostoupení zvukové vlny, která pomáhá člověku zaměřit svou pozornost na sebe, do vlastního nitra a uvolnit tak emoce napětí a stresu.


Naše zvuková lehátka jsou vybavena léčivou hudbou vytvářenou přímo pro účely Hlubinné harmonizace nebo hudbou z ověřených zdrojů, která má relaxační a harmonizační účinky.

Pro dokonalý hlubinně-harmonizační efekt doporučujeme aplikovat ke Zvukovým lehátkům i léčivé obrazy, jejichž autorkou je Hany Antoninova.

Zvukové systémy

Dokonalé využití zvukové vlny

Poslech hudby uvolňuje, minimalizuje stres a bolest a dělá radost.

Příležitost cítit hudbu na Zvukovém lehátku je zkušenost pro smysly.

Tato zkušenost vás zaměřuje na vnímání celého těla a usnadňuje tak "vypnutí".

Chtěli byste poslouchat hudbu jako prostorový zvuk, když budete ležet uvolněně nebo byste chtěli cítit hudbu jako vibrace a užívat si zvukového masážního efektu? Oba způsoby jsou možné na našem relaxačním lehátku v souvislosti s různými zvukovými systémy!

Různé zvukové systémy pro 1-8 relaxačních lehátek: Stereo systém pro soukromí, wellness, terapii... s možností připojení jednoho nebo více lehátek.

Nabízíme různé hudební systémy

Zvukové lehátko může být připojeno ke konektorům reproduktorů stereo systému. Ležící plocha se tak chová díky 2 x 50 W rezonátorům jako reproduktorová membrána - hudba je v místnosti klidně slyšitelná a zvláště když ležíte na lehátku, lze ji cítit od hlavy až k patě. Intenzita vibrací je řízena ovládáním hlasitosti anebo basů.


Pokud chcete poslouchat hudbu v jemných odstínech pomocí reproduktorů nebo sluchátek , můžete připojit sluchátka (například k přehrávači CD s odděleně nastavitelným výstupem pro sluchátka) nebo připojit prostorový reproduktor pomocí dodatečného zesilovače. 
Síla vibrací a hlasitost lze regulovat, měřit a zapínat a vypínat nezávisle na sobě.


Více informací o produktu najdete na stránkách Zvukových lehátek.