Vodnářské afirmační karty

Unikátní výkladové karty, přes které potraviny umí léčit

Umělecké dílo  s léčivými účinky

Autorka Hany Antoninova

Tento zcela výjimečný projekt je určen primárně k vlastní práci na sobě a vymyká se jakýmkoli zaběhaným "normám" práce s kartami, neboť svou vibrací přesahuje nižší světelné úrovně tzv. tarotových karet, jejichž původní vibrační působení souvisí s galaxií, která je už Zemi vzdálena z informačního dosahu vzhledem ke kvantovému skoku naší planety.  
Ústřední myšlenkou
Vodnářských afirmačních karet
je příběh lásky muže a ženy.

 


Kdysi existovala jediná láska v univerzální jednotě ve dvou aspektech - v aspektu muže a v aspektu ženy, než vystoupila za poznáním světů. Dostala se do sférických ozvěn času. A její příběh, všechny její zážitky a vzpomínky byly zaznamenány do univerzální paměti - paměti lásky. Tyto záznamy jsou v paměti lásky uloženy ve formě zvukových záznamových vln, protože jakýkoli prožitek zní - má svůj zvuk, svou zvukovou vibraci a také svou barevnou vibraci, která vytváří konkrétní spektrální duhu. Každý zvukový záznam nebo spektrální duha je individuální. Neexistuje žádná kopie záznamů, proto každý bipolární pár má své originální společné paměťové záznamy, které nemůže nikdo jiný napodobit.

Podle těchto paměťových záznamů se ti, kteří k sobě opravdu patří, k sobě vždycky dostanou. Přitáhne je k sobě jejich paměťový vesmírný záznam.


Na obalu karet je léčivý obraz Barevná hudba, předlohou karetního plánu je obraz CESTA DUŠE autorka Hany Antoninova.

Pro ucelený obraz karetní sady je důležitý orientační plán Vodnářských afirmačních karet, který je součástí tohoto harmonizačně-uměleckého díla.


Všechny karty sady mají hlubinně-harmonizační účinek. Výklady aplikované podle principu Hlubinné harmonizace dle přiložených výkladových plánů přímo spouští transformaci emocionálních těl.  Uvolněné emoce je možné zpracovat přiloženými CD s léčivou hudbou a také se doporučuje po harmonizační práci s kartami posílit organismus díky elementárně vhodným potravinám. U každé ELEMENTÁRNÍ karty jsou proto uvedeny doplňkové harmonizační prostředky. 


CELKOVÝ OBSAH:

VODNÁŘSKÉ
AFIRMAČNÍ KARTY
S AKTIVNÍM PŮSOBENÍM BAREVNÝCH
VIBRACÍ:

40
ELEMENTÁRNÍCH KARET S AFIRMACEMI
10 VODA, 10 OHEŇ, 10 ÉTER, 10 VZDUCH

8
PRÉMIOVÝCH KARET S AFIRMACEMI I BAREVNÝM ZÁŘIČEM
PRÉMIE = ODMĚNA

16
KARET BAREVNÉ HLUBINNÉ HARMONIZACE

4
BONUSOVÉ AFIRMAČNÍ KARTY


ORIENTAČNÍ
PLÁNY KARET:

VELKÝ ORIENTAČNÍ PLÁN VODNÁŘSKÝCH KARET

POLOHOVÝ
PLÁN KARET PODLE INTERVALŮ

POLOHOVÝ
PLÁN KARET S OBRAZY A HUDBOU

ILUSTRAČNÍ
FOTO OBRAZOVÉ PŘEDLOHY


AFIRMAČNÍ TEXTY K VODNÁŘSKÝM KARTÁM S VÝKLADOVÝMI PLÁNKY PODLE
HLUBINNÉ HARMONIZACE
/V UCELENÉM TISKU/ V ČESKÉ A ANGLICKÉ VERZISoučástí balení je CD Time for love - Intuitive concert, Hany Antoninova.