Novinky

Nové produkty pro Hlubinnou harmonizaci

S příchodem letošního adventu přijde i naše hudební novinka
CD
Svět se točí...


AKTUÁLNĚ 24.10.2020

Unikátní projekt, který jsme připravovali mnoho let, obsahuje 3 CD.
Titulní album celého projektu s názvem Svět se točí... vyjde k letošnímu Adventu.

Celý harmonizační projekt začíná albem Všechno mé je láska, singlovým cd s bohatě ilustrovanou obálkou z obrazů Noc v ráji a Svítání. Vyšlo v Adventu loňského roku.
(Toto cd je samostatně neprodejné, je součástí harmonizační sady s titulním CD Svět se točí...)

Celý projekt se uzavírá v cd CHRISTMAS BELLS, autorsky velmi zajímavým počinem prolínání různých hudebních žánrů do hudební jednoty. Vyjde k letošním vánocům. 
(Toto cd je neprodejné - bonusové, dá se pouze darovat)."Milostná poezie byla ve své nejhlubší podstatě vždy humanistická a často byla dokonce potencionální vzpourou proti existujícím řádům, projevem emancipované lidské osobnosti i vášnivým vyznáním rovnosti mužů a žen, holdem všemu tomu, co je
v člověku skutečně svaté a krásné..."


Milí přátelé Hlubinné harmonizace,

tady speciálně pro Vás, publikuji DEMO VERZI skladby, která vyjde na cd Christmas Bells před letošními vánocemi. Toto je pouze pro Vás, mé příznivce "moje barová verze", je to jako živá vzpomínka časů, kdy jsem zpívala v baru hotelu Slavia v Brně. Bylo to úžasné. Pro mladou dívku první setkání s hudbou, a v dychtivé touze po dělání muziky ve stylu business,
v opojení slavných melodií, které mi bylo ctí nazpívat trochu jinak...
v novém kabátu...

H.A.SVĚT SE TOČÍ...

Hany Antoninova
autorka hudby, obrazů a dramaturgie projektu


Hudební vyznání lásky. Na motivy milostných básní baltických básnířek. Tato speciální nahrávka je syntézou hlubinné harmonizace slovem, hudbou a barvou.
Je příběhem odvahy duše a velkého probuzení srdcí.


Projekt Svět se točí... je výjimečný svým rozsahem, propojením hudebních nástrojů a obrazy, které jej dotvářejí. 

Projekty pro Vás - Vodnářské karty 


Jak potraviny přes karty léčí

Těmito kartami je možné léčit sami sebe, a také zcela přirozeným způsobem - např. u společného stolování, léčit i své partnery, děti a celou rodinu. Jde jen o to osvojit si princip práce s těmito výjimečnými kartami, naučit se v nich orientovat a naslouchat tomu, co vám radí.

Tyto karty jsou víceúrovňové. Dají se v nich objevit mnohá tajemství, která vám doposud byla skryta. Proto mají mnoho variant výkladů, od snadnějších přes ty hlubší, až po ty úplně hlubinné analýzy situací, u kterých vám zůstává "rozum stát". Pokud se na to cítíte, pracujte zároveň s kartami, hudbou, případně obrazy /podle polohových plánů/ a obsáhlejší analýzy provádějte podle skript Hlubinné harmonizace. Tato metoda je geniální, není se čeho bát!!!

Ženské terapie